Registrants List

NUM Förnamn Efternamn Register date Förening / Seura / Club Klass / Luokka / Class Segelnummer / Purjenumero / Sailnumber Lagnamn / Joukkueen nimi / Team Name Båtnamn / Veneen nimi / Boat Name
1 Jan Mattsson 23-08-2022 ESF 606 1008 Team Minosa
2 Derek Breitenstein 27-07-2022 ESF ILCA 6 (f.d. Laser Radial) 217645
3 Nathaniel Shahar 13-07-2022 Esf ILCA 6 (f.d. Laser Radial) 212072
4 Martin Baltscheffsky 05-07-2022 ESF ILCA 7 (f.d. Laser Standard) 191962
5 Antti Järvi 29-06-2022 ESF 606 2 Team Anni Anni
6 Mastercard Karlemo 22-06-2022 ESF FinRating Lilla 572 Trasslena Trassel
7 Hugo Välikoski 22-06-2022 ESF Optimist Yngre 7
8 Nils Lagerstrom 22-06-2022 ESF ILCA 6 (f.d. Laser Radial) 149228
9 Tuula Tenkanen 22-06-2022 ESF 606 91 Team Tenkanen
10 Pekka Rapeli 15-06-2022 ESF FinRating Stora 44721 Imppu B
11 Rudi Biaudet 15-06-2022 M ILCA 6 (f.d. Laser Radial) 186343
12 Fredrik Boström 07-06-2022 ESF Optimist Yngre 0
13 Thomas von Walzel 06-06-2022 ESF Optimist Yngre 1209
14 Nils Rostedt 03-06-2022 ESF FinRating Stora 12332 Xelina
15 Mikko Mattila 29-05-2022 ESF FinRating Lilla 11612 Mata-mata
16 Nathaniel Shahar 26-05-2022 ESF Annat (specificera i kommentarsfältet) 117365
17 Elina Lehtinen 25-05-2022 ESF 606 72 Christin
18 Reko Rönnblad 25-05-2022 ESF Optimist Äldre 623 Regionalgruppen Tohveli
19 Magnus Forsen 25-05-2022 ESF FinRating Lilla 920 Sabrina
20 Göran Paul 24-05-2022 ESF ILCA 6 (f.d. Laser Radial) 8 Iris
21 Emil Lindblom 23-05-2022 ESF 606 79 Team Lindblom Röd Granit
22 Nils Rostedt 18-05-2022 ESF FinRating Stora 12332 Xelina
23 William Diesen 18-05-2022 ESF Optimist Yngre 933
24 Emil Aminoff 18-05-2022 ESF Optimist Äldre 1091
25 Jonas Aminoff 18-05-2022 ESF Optimist Yngre 1093
26 Assi Lindell 18-05-2022 ESF Annat (specificera i kommentarsfältet) 2034 Assi ja Ines Pertti
27 Mattias Fellman 18-05-2022 ESF ILCA 6 (f.d. Laser Radial) 196655
28 Pontus Karlemo 18-05-2022 ESF 606 36 Team Karlemo Far-Väl
29 Rasmus Holmberg 18-05-2022 Esf ILCA 7 (f.d. Laser Standard) 60 Team Holmberg Silvia
30 Charlotta Lemström 16-05-2022 ESF ILCA 6 (f.d. Laser Radial) 194810
31 Miska Merentie 16-05-2022 ESF FinRating Lilla 774 Team Sparpuuri Cosette
32 Joachim Kurtén 16-05-2022 ESF FinRating Stora 10538 Cirrus
33 Bettina Lemström 15-05-2022 ESF ILCA 6 (f.d. Laser Radial) 6565
34 Bettina Lemström 15-05-2022 ESF 606 88 Team Lemström Estelle
35 Niklas Gordin 15-05-2022 ESF FinRating Stora 29487 First Lady
36 Peter Anton 15-05-2022 esf FinRating Lilla 637 Sailing Team Chiquitita Chiquitita
37 Freyr Riska 15-05-2022 ESF FinRating Lilla 6664 Skärflickan
38 Nathaniel Shahar 13-05-2022 Esf Annat (specificera i kommentarsfältet) 0
39 Peter Westermarck 13-05-2022 ESF ILCA 7 (f.d. Laser Standard) 193597 Pepito III
40 Johan Bischoff 13-05-2022 ESF ILCA 6 (f.d. Laser Radial) 207534
41 Naomi Shahar 13-05-2022 Esf Optimist Yngre 1088
42 Thomas Baltscheffsky 13-05-2022 ESF Annat (specificera i kommentarsfältet) 1010101
43 Mattias Fellman 09-05-2022 ESF ILCA 7 (f.d. Laser Standard) 180784
44 Ines Karlemo 09-05-2022 ESF Annat (specificera i kommentarsfältet) 2034 Assi och Ines
45 Nikolas Sanila 08-05-2022 ESF FinRating Lilla 483 Exerci
46 Joakim Majander 03-05-2022 ESF 606 39 Team Majander Latroy