Registrants List

NUM Förnamn Efternamn Register date Förening / Seura / Club Segelnummer / Purjenumero / Sailnumber Klass / Luokka / Class FinRating Båttyp / Venetyyppi / Boat Type
1 Carl Lindgren 02-09-2020 Esf 18 FinRating Lilla Finn Express 64
2 Erik Halmela 18-08-2020 ESF 82 606
3 Bengt Enoksson 08-08-2020 ESF 121752 Laser (alla) Laser Radial
4 Lasse Ingvall 29-07-2020 ESF 9947 FinRating Stora BAVARIA 38 Match
5 Anssi Sallinen 29-07-2020 ESF 890 606
6 Tore Kindstedt 22-07-2020 ESF 185643 Laser (alla)
7 Martin Hausen 15-07-2020 ESF 60 FinRating Lilla Kustkryssare
8 markus nilsson 24-06-2020 ESF 22 606
9 Naomi Shahar 17-06-2020 Esf 000 Optimist Yngre Optimist
10 Team Gordin/Eriksson 17-06-2020 ESF 16 606
11 Kalle Lindell 10-06-2020 ESF 9240 FinRating Lilla Optima 106
12 Team Kolster 10-06-2020 ESF 31 606
13 Oscar Kinnala 10-06-2020 Esf - Laser (alla) Laser Radial
14 Freyr Riska 09-06-2020 ESF 6665 FinRating Lilla Sunwind26
15 Mikko Mattila 08-06-2020 ESF 11612 FinRating Lilla Seascape 18
16 Nils Rostedt 05-06-2020 ESF 12332 FinRating Stora X-332
17 Göran Paul 04-06-2020 ESF 8 Laser (alla)
18 Nils Lagerstrom 03-06-2020 ESF 149228 Laser (alla) Laser
19 Martin Baltscheffsky 03-06-2020 ESF 185343 Laser (alla)
20 Frans Järvi 03-06-2020 ESF 212072 Laser (alla)
21 Team Järvi 03-06-2020 ESF 2 606 606
22 Alexander Fellman 03-06-2020 ESF 837 Optimist Yngre
23 Thomas Baltscheffsky 03-06-2020 ESF 1 Laser (alla) Windsurfing, Tornado, Laser std, Laser rad, Kölbåt lilla
24 Ines Karlemo 03-06-2020 ESF 1162 Optimist Äldre
25 Team Karlemo 03-06-2020 ESF 36 606
26 Ines Karlemo 03-06-2020 ESF 1162 606
27 Team Majander 03-06-2020 ESF 39 606 606
28 Rasmus Holmberg 03-06-2020 esf 60 606
29 Emil Lindblom 02-06-2020 ESF 79 606
30 Peter Anton 02-06-2020 ESF 637 FinRating Stora Dehler 34 FINrating 0,9176, anmälde tidigare till lilla klassen
31 Jan Mattsson 02-06-2020 ESF 529 FinRating Stora 0.9957 melges 24
32 Pekka Rapeli 01-06-2020 ESF 44721 FinRating Stora Bavaria 38 Match
33 Charlotta Lemström 01-06-2020 ESF 194810 Laser (alla) Radial
34 Team Lemström 01-06-2020 ESF 88 606
35 Tom Finell 01-06-2020 ESF 10810 FinRating Stora Finngulf 331 cert.
36 Joachim Kurtén 01-06-2020 ESF 10538 FinRating Stora Wasa 38
37 Nathaniel Shahar 31-05-2020 ESF 725 Optimist Äldre opt
38 Jukka Kajan 30-05-2020 ESF 94322 Laser (alla) Laser (standard)
39 Peter Anton 30-05-2020 ESF 637 FinRating Lilla Dehler 34
40 Peter Westermarck 30-05-2020 ESF 0303 Laser (alla) Laser radial
41 Peter Westermarck 30-05-2020 ESF 193597 Laser (alla) Laser standard
42 Johan Bischoff 29-05-2020 ESF 143546 Laser (alla) Laser Standard
43 Johan Bischoff 29-05-2020 ESF 207534 Laser (alla) Laser Radial
44 Nikolas Sanila 29-05-2020 ESF 483 FinRating Lilla Albin Express
45 Magnus Forsén 29-05-2020 ESF 920 FinRating Lilla Avance 24
46 Tore Kindstedt 28-05-2020 ESF 181493 Laser (alla)