Esbo Segelförening

Funktionärer 2017

Amiralshamnskommittén      
   Sjösättning och lyft Stefan Sandås 050-3816238 stefan.sandas(ät)gmail.com
   Hamnplatser, vaktturer Jonas Geust 040-5022717 jgeust(ät)gmail.com
   Bryggor Karl Lindfors 050-5561387 karl.lindfors(ät)proteesipalvelu.fi
   Vaktchef
Robert Fogelholm 050-3510256 robert.fogelholm(ät)gmail.com
   Hamnens landområden Lars Wärnhjelm 040-5506171 susannewarnhjelm(ät)hotmail.com
   Disponent för byggn. Dick Wikström 0400-444644 dick.wikstrom(ät)icloud.com
ESF Årsinfo Miranda Geust 0400-836539 miranda.geust(ät)gmail.com
Förtjänstteckenkommitén Rabbe Sjöblom 0400-963072 rabbe.sjoblom(ät)kolumbus.fi
Isjaktsnämnden Bengt Enoksson 050-5120964 m.welin(ät)suomi24.fi
Juniornämnden Antti Järvi 0400-606045 antti.jarvi(ät)elisanet.fi
Juniortränare Erica Bäckström 040-1241412 junior(ät)esbosegelforening.fi
Kölbåtsnämnden Joachim Kurtén 040-5150064 joachimkurten(ät)gmail.com
Pentalakommittén Mikael Blom 050-4639608 mikael.blom(ät)veho.fi
Sjösäkerhetsnämnden Lasse Ingvall 0500-451975 lasse(ät)ingvall.fi
Tävlingsnämnden Jan Kolster 050-3675884 jan.kolster(ät)kolmark.fi
Webbteamet, nyhetsbreven Viveca Mentzer-Ekholm 0500-488521 viveca45(ät)live.com
Kansli, fakturering, shop Peter Holm 045-1227621 kansli(ät)esbosegelforening.fi