Amiralshamnskommittén
   Sjös., lyft, vinterplatser
Stefan Sandås 050-3816238 stefan.sandas(ät)gmail.com
   Bryggplatser
 Jonas Geust
 040-5022717  jgeust(ät)gmail.com
   Brygganläggningar Karl Lindfors 050-5561387 karl.lindfors(ät)haltija.fi
   Vaktchef
Robert Fogelholm 050-3510256 robert.fogelholm(ät)gmail.com
   Disponent byggnaderna Dick Wikström 0400-444644 dick.wikstrom(ät)icloud.com
ESF Årsinfo Miranda Geust 0400-836539 miranda.geust(ät)gmail.com
Förtjänstteckenkommitén Rabbe Sjöblom 0400-963072 rabbe.sjoblom(ät)kolumbus.fi
Isjaktsnämnden Bengt Enoksson 050-5120964 m.welin(ät)suomi24.fi
Träningsnämnden Kalle Lindell 040-5011500 kalle.lindell(ät)iki.fi
Juniornämnden Antti Järvi 0400-606045 antti.jarvi(ät)elisanet.fi
Träningschef t.f. Anton Eklund 040-5157959 junior(ät)esbosegelforening.fi
Pentalakommittén Mikael Blom 050-4639608 mikael.blom(ät)veho.fi
Sjösäkerhetsnämnden Lasse Ingvall 0500-451975 lasse(ät)ingvall.fi
Tävlingsnämnden Jan Kolster 050-3675884 jan.kolster(ät)kolmark.fi
Webbteamet, nyhetsbreven Viveca Mentzer-Ekholm 0500-488521 viveca45(ät)live.com
Kansli, fakturering, shop Peter Holm 045-1227621 kansli(ät)esbosegelforening.fi